Image0\ Image1\ Image2\ Image3\ Image4\ Image5\ Image6\

Latest New

Stock Count and Company Holidays 2021/2022
Dear customers and business partners, we would like to inform you that in ProfCom company, there wi
Stock Count and Company Holidays 2020/2021
Dear customers and business partners, we would like to inform you that in ProfCom company, there wi
Stock Count and Company Holidays 2018/2019
Dear customers and business partners, we would like to inform you that in ProfCom company, there wi
 

Novinky


(From left) Mr. Ping Cheng, Delta’s chief executive officer, Mr. Yancey Hai, Delta’s chairman, Mr. Bruce Cheng, Delta’s founder and honorary chairman, and Ms. Shan Shan Guo, Delta’s chief brand officer attended Delta’s 50th anniversary press conference.

   

 

 

 

 

 

 

 

Od roku 2009 spolupracujeme s Tchajwanskou skupinou Delta Electronics, která v letošním roce slaví 50 let existence. Tato společnost vznikla v roce 1971 s cílem poskytovat inovativní, čisté a energeticky efektivní řešení pro lepší zítřky. Své cíle úspěšně plní a my jsme rádi, že můžeme její výrobky nabízet našim zákazníkům v Čechách a na Slovensku. Přejeme našim partnerům mnoho štěstí do dalších 50ti let a doufáme, že i my se dočkáme tohoto kulatého výročí. K tomu nám zbývá už "jen" 35 let.

Oficiální zprávu k půl stoletému jubileu Delty si můžete přečíst zde.

Nový katalog průmyslové automatizace Katalog 2018

Připravili jsme pro vás nový katalog s nabídkou toho nejlepšího co DELTA Electronics přináší v oblasti průmyslové automatizaci. Webová verze katalogu je ke stažení zde.

Chete-li se blíže seznámit seznámit s nabídkou produktů průmyslové automatizace DELTA, kontaktujte nás.

+420 311 240 058

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

Delta roboti na výstavě Hannover Messe 2018

Na výstavě Hannover Messe 2018 v německém Hannoveru, představil náš tchajwanský obchodní partner v minulém týdnu, své nové kloubové a scara roboty řady DRV a DRS. Prezentační box na výstavě simuloval výrobní linku, na které dohromady spolupracují roboti DRV70 a DRV90 ve spolupráci s balícím SCARA robůtkem DRS60L. Roboti na firemní propisku gravírovali jméno zákazníka, stejně tak na krabičku vizitek a poté zabalili a předali dárek zákazníkovi. Podívejte se na krátké video, jak jim práce šla od ruky.

Těšíme se na tyto mašinky, které ProfCom uvede na trh ČR a SR, koncem tohoto roku.

Delta roboti řady DRV a DRS

Poznáváme firmy ve středních Čechách

Společnost ProfCom Vás ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Středních Čech zve k účasti na letní soutěži pro děti Poznáváme firmy ve středních Čechách“.

Více informací o soutěži naleznete na webových stránkách komory, zde.

 

Elektroprumysl-8-2017

I menší brácha to umí roztočit

V srpnovém vydání časopisu Elektroprůmysl naleznete článek o nových řídících systémech AS300 od DELTA Electronics. Do přehledu produktů jsme pro Vás připravili operátorské panely HMI s PLC.

 

Článek čtěte zde

Přehled produktů zde

 

Produktový manager

V předchozích týdnech jsme uskutečnili dva dvoudenní semináře pro naše zákazníky, které navázaly na úspěšný seminář v Žilině. Vedením obou seminářů se opět zhostil náš produktový manager, Ing. Stanislav König. Tentokráte českým firmám byly představeny novinky v průmyslové oblasti od společnosti DELTA Electronics. Seminářů se zúčastnilo celkem třicet tři posluchačů z dvaceti tří společností.

Večery prvního dne byly věnovány volné debatě účastníků o nových produktech DELTA a jejich uplatnění v různých odvětvích průmyslové automatizace. Obou těchto večerů se opět zúčastnili Pavle Pospíšil, ředitel společnosti, a Václav Klepal, jednatel společnosti ProfCom s.r.o.

Děkujeme našim zákazníkům za zájem a těšíme se na další setkání.

Zajímají vás produkty DELTA a nestihli jste naše semináře? Naši obchodní zástupci vás navštíví a představí vám širokou nabídku komponentů DELTA a další služby naší společnosti. Napište nám e-mail na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. a náš obchodní zástupce se s vámi domluví termín schůzky.

 

 

DELTA Electronics

Pro zájemce o seznámení s produkty společnosti DELTA Electronics jsme připravili dva dvoudenní semináře, na kterých představíme řešení průmyslové automatizace nabízené touto značkou. Cílem těchto seminářů je představit široký sortiment frekvenčních měničů, servo systémů, řídicích systémů, ovládacích panelů a příslušného softwaru značky DELTA a základy jejich ovládání.

První, z těchto seminářů, proběhne v hotelu MMX Pivotel v Letech u Dobřichovic, 24. - 25. 5. 2017 (již plně obsazený). Druhý se uskuteční o týden později, 31. 5. a 1. 6. 2017, ve Wellness hotelu Panorama v Blansku.

Program

1. den, 10:00 - 17:00    Servopohony a frekvenční měniče

2. den, 9:00 - 15:30      PLC a panely HMI

 

Počet míst na semináři je omezeno. Máte-li zájem o účast napište nám na e-mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Vzděláváme naše zákazníky

Pro naše slovenské zákazníky jsme uspořádali dvoudenní školení v centru města Žiliny. Pod vedením Ing. Stanislava Königa byly účastníkům představeny produkty společnosti DELTA Electronics.

Na kurz, který se konal ve dnech osmého a devátého února, dorazilo devatenáct zájemců ze čtrnácti slovenských firem. Všichni získali přehled o široké nabídce frekvenčních měničů, servo systémů, řídicích systémů, ovládacích panelů a příslušného softwaru značky DELTA.

Večer mezi oběma dny byl věnován volné diskuzi účastníků o vývoji průmyslové automatizace a uplatnění značky DELTA v tomto odvětví. Na tu dorazil pan Pavel Pospíšil, ředitel společnosti, a Václav Klepal, jednatel společnosti ProfCom s.r.o.

Toto školení plánujeme upořádat i pro naše zákazníky v České republice, a to v Praze a Brně. Termíny prozatím nebyly stanoveny. Máte-li však už nyní zájem zúčastnit se, nebo jen získat podrobnější informace o tomto školení, napište nám e-mail na adresu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Do předmětu zprávy uveďte Školení DELTA

 

 

 

Delta Electronics se 13.-16.10. 2015 zúčastnila významné Evropské výstavy výtahové techniky INTERLIFT v Augsburgu v Německu. Ve svém stánku představila nové výtahové měniče VFD-ED, které uvádí na Evropský trh. Spolu s nimi nabízí také dveřní motory a měniče VFD-DD. Ve vystaveném rozvaděči od systémového integrátora bylo k vidění i reálné použití včetně rekuperační jednotky REG2000, která byla na trh uvedena již v minulém roce. Delta se tak dostává do další aplikace a rozšiřuje své možnosti automatizace i na Českém a Slovenském trhu.