Image0\ Image1\ Image2\ Image3\ Image4\ Image5\ Image6\

Aktuality

Novinky Q4/2021
Ke konci roku vám představujeme novinky z nabídky Delta Electronics. Kromě nových modelů je oh
Inventura a celofiremní dovolená 2021/2022
  Vážení zákazníci a obchodní přátelé, rádi bychom Vás informovali, že ve dnech 21. -
Článek ve Volty.cz
  V podzimním vydání časopisu Volty.cz se náš produktový manažer, Ing. Stani
 

 

 Provozovna ProfCom, s.r.o., Ovčáry 308, Ovčáry  

Společnost ProfCom, s.r.o. (Professional Component Services) byla založena v roce 2006 a od svého vzniku se zaměřuje především na specifické služby v zásobování elektro-mechanickými a elektronickými komponenty. 

Svým zákazníkům poskytujeme spolehlivý servis zejména v oblasti plynulého doplňování zásob „Just In Time“ a svá řešení efektivního zásobování šijeme na míru jejich požadavkům a potřebám. Cílem celého týmu je poskytovat co nejkvalitnější služby, neustále je inovovat a přizpůsobovat dnešní náročné poptávce a moderním trendům.

V roce 2009 jsme významně rozšířili sortiment nabízených produktů a služeb. Spojením s významnou Tchajwanskou skupinou Delta Electronics jsme získali možnost výhradní distribuce produktů průmyslové automatizace, technologií obnovitelné energie, LED osvětlení a elektro-mobility. Výsledkem je velmi komplexní a ucelená nabídka, díky které tak můžeme ještě lépe uspokojovat potřeby zákazníků.

Z naší nové provozovny v Kolíně zásobujeme své partnery globálně z centrálního skladu v denních režimech "Just in time". S pomocí partnerských firem, působících po celém světě, jsme schopni nabídnout kvalitní služby v oblasti vyhledávání komponentů, uskladňování dle výhledů výroby, pravidelných dodávek do výrobních linek ve smluveném množství i čase. Nově nabízíme školení technikům o našich produktech a především lokální (!) záruční a pozáruční servis. Pro naše zákazníky jsme v roce 2011 vybudovali moderní školící a opravárenské centrum přímo v prostorách firmy.

Koncem roku 2011 jsme získali v čínském Wujiangu ocenění nejlepšího partnera roku od firmy Delta Electronics – současné technologické špičky. Velice si vážíme tohoto ocenění, které bylo výsledkem kombinace několika našich zajímavých projektů v oblasti automatizace, obnovitelné energie a úsporného osvětlení. Protože otázka energií je celosvětově velmi naléhavá, rádi bychom v této oblasti působili jako inovátor a drželi krok s moderními technologiemi, které zásadně snižují energetickou náročnost. To je i naším cílem pro budoucí období.

 

Pavel Pospíšil, ředitel společnosti