Image0\ Image1\ Image2\ Image3\ Image4\ Image5\ Image6\

Aktuality

Novinky Q4/2021
Ke konci roku vám představujeme novinky z nabídky Delta Electronics. Kromě nových modelů je oh
Inventura a celofiremní dovolená 2021/2022
  Vážení zákazníci a obchodní přátelé, rádi bychom Vás informovali, že ve dnech 21. -
Článek ve Volty.cz
  V podzimním vydání časopisu Volty.cz se náš produktový manažer, Ing. Stani
 

Novinky

Ke konci roku vám představujeme novinky z nabídky Delta Electronics. Kromě nových modelů je ohlášeno také ukončení výroby panelů DOP-W. Všechny novinky si můžete pročíst zde

 

 

Vážení zákazníci a obchodní přátelé,

rádi bychom Vás informovali, že ve dnech 21. - 22. 12. 2021 bude ve společnosti ProfCom, s.r.o. probíhat plánovaná inventura skladu. Objednávky pro letošní rok bude možné vyřídit nejpozději 20. 12. 2021 do 12:00


Ve dnech 23. 12. 2021 - 2. 1. 2022 bude probíhat celofiremní dovolená. V novém roce budeme standardně pracovat od 3. 1. 2022. Děkujeme za pochopení a včasné odeslání Vašich objednávek.

 

 

 

V podzimním vydání časopisu Volty.cz se náš produktový manažer, Ing. Stanislav König, rozepsal o servo systémech Delta Electronics. Představuje je od základních modelů, po sofistikovanější, které si poradí i s náročnými úlohami bez netnosti použití PLC. Celý článek si můžete přečíst zde. Časopis v tištěné podobě můžete tento týden získat na veletrhu MSV v Brně, na stánku Volty.cz (Hala F, stánek 47).

 

 

Je to již pár měsíců, co nás naleznete na nové adrese Ovčáry 308. Těšíme se, až vás budeme moci pozvat k osobní návštěvě. Doufáme, že příští rok situace dovolí a budeme moci upořádat slavnostní otevření, které jsme plánovali na tento rok. Zatím se u nás porozhlédněte v galerii s fotografiemi. 

 

    

Nestihli jste naše webináře? Nevadí! Podívejte se na jejich záznam na našem youtube kanálu.

Tým ProfCom

    

 

Nastal čas, na který jsme se těšili a obávali zároveň. Stěhování. Naše nové sídlo je hotové a připravené k nastěhování. To nás čeká již tento týden. Prosíme naše zákazníky, aby věnovali pozornost informacím níže.

Stěhování skladu proběhne ve dnech od 30. 4. do 2. 5. 2021. V těchto dnech nebudeme vyřizovat žádné objednávky. Prosíme, abyste nám své objednávky zaslali nejdéle 29. 4. 2021 do 12:00. Objednávky přijaté po tomto termínu budeme vyřizovat až 3. 5. 2021.

Děkujeme za pochopení a včasné zaslání objednávek.

Tým ProfCom

     

Zveme Vás na další námi pořádaný webinář zaměřený na produkty Delta Elctronics. Ten se uskuteční 4. 5. 2021 od 9:00.

V tomto díle se zaměříme na panely operátora. Průvodcem bude náš produktový manažer, Ing. Stanislav König.

Dozvíte se:
✔ Jaké jsou nyní nabízené modely HMI
✔ Rozdíly mezi jednotlivými verzemi
✔ Jejich funkce a vlastnosti
✔ Seznámení s programovacím SW
 

Připojte se k nám prostřednictvím Zoom.

 

     

V úterý 20. 4. od 9:00 si udělejte půl hodinky přestávku a seznamte se se servomotory Delta Electronics ASDA-A2 a ASDA-B2. Čeká vás popis parametrů, funkcí a příklady aplikací.

Připojte se k nám prostřednictvím Zoom.

Těšíme se na vás.

Tým ProfCom

   

Průběžně jsme vás informovali o stavbě nové haly a dnes už můžeme oznámit, že chybí posledních pár detailů a máme hotovo!

Ale tam kde končí práce stavebníků, začíná práce naše. Rádi bychom vám oznámili, že od 30. 4. do 2. 5. 2021 bude probíhat stěhování našeho skladu. V těchto dnech nebudeme vyřizovat žádné objednávky. Prosíme, abyste nám své objednávky zaslali nejdéle 29. 4. 2021 do 12:00. Objednávky přijaté po tomto termínu budeme vyřizovat až 3. 5. 2021.

Děkujeme za pochopení a včasné zaslání objednávek.

Tým ProfCom

 

 


(From left) Mr. Ping Cheng, Delta’s chief executive officer, Mr. Yancey Hai, Delta’s chairman, Mr. Bruce Cheng, Delta’s founder and honorary chairman, and Ms. Shan Shan Guo, Delta’s chief brand officer attended Delta’s 50th anniversary press conference.

   

 

 

 

 

 

 

 

Od roku 2009 spolupracujeme s Tchajwanskou skupinou Delta Electronics, která v letošním roce slaví 50 let existence. Tato společnost vznikla v roce 1971 s cílem poskytovat inovativní, čisté a energeticky efektivní řešení pro lepší zítřky. Své cíle úspěšně plní a my jsme rádi, že můžeme její výrobky nabízet našim zákazníkům v Čechách a na Slovensku. Přejeme našim partnerům mnoho štěstí do dalších 50ti let a doufáme, že i my se dočkáme tohoto kulatého výročí. K tomu nám zbývá už "jen" 35 let.

Oficiální zprávu k půl stoletému jubileu Delty si můžete přečíst zde.

V novém roce pokračujeme s výstavbou moderní skladovací haly a kancelářských prostor v průmyslové zóně Ovčáry-Sever. Venkovní práce byly, díky mírné zimě, hotové oproti plánu rychleji. Práce nyní pokračují ve vnitřních prostorách. Jestliže vše půjde i nadále bez obtíží, přivítáme vás v novém již tento duben.

 

Vážení zákazníci a obchodní přátelé,

rádi bychom Vás informovali, že ve dnech 21. - 22. 12. 2020 bude ve společnosti ProfCom, s. r. o. probíhat plánovaná inventura skladu. Objednávky pro letošní rok bude možné vyřídit nejpozději 18. 12. 2020 do 12:00. 


Ve dnech 23. 12. 2020 - 3. 1. 2021 bude probíhat celofiremní dovolená. V novém roce budeme standardně pracovat od 4. 1. 2021. Děkujeme za pochopení a včasné odeslání Vašich objednávek.